Durutex

HAKKIMIZDA

DURU TEKSTİL

Egenin sanayi devi Denizli'de kurulmuş bir tekstil firmasıdır.Üretimde kaliteyi en önemli unsur olarak kabul etmiş ve Ev Tekstili ürünleri üretiminde ve satışında lider firmalar arasına girmek için çaba harcamaktadır. Yönetiminde Tekstil ve Endüstri mühendisleri bulunup 15 senelik bir tekstil tecrübesine sahiptir.

Başlıca ürünlerimiz ;

Bornoz, Havlu, Pike yatak örtüleri, Bebek ürünleri,mutfak ürünleri, lastikli çarşaf, yatak koruyucu kılıf ve her turlu EV TEKSTİL’İ ürünlerinden oluşmaktadır.

Bu ürünler kendi firmamızda üretilerek;
USA,UK,GERMANY,FRANCE,HOLLAND,ITALY,GREECE,FINLAND,SPAIN,RUSSIA, UKRAINE ve tüm EU ülkelerine ihraç olmaktadır.

Yarı entegre olan firmamız 10.000m2 alan içerisinde 5000 m2 kapalı alanda , 135 çalışanımızla üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.


DURU TEKSTİL, ürünlerinin üretiminde biz yüksek teknolojideki tekstil makinelerini kullanmaktayız. Yüksek teknoloji ürünü makinelerini , en uygun ham maddelerini kendimize özgü üretim düşüncemiz ile birleştirerek en iyi kalitede ürünler üretmek için çalışıyoruz.

Dünya tekstil pazarında , sizlerin isteklerini karşılayabilmek için oldukça rekabetçi fiyatlarımızla çok ama çok çalıyoruz ve biliyoruz ki daha da çok çalışmalıyız. Firma görüşümüz ve felsefemiz koşulsuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur ve bu bir ilke olarak benimsenmiştir. Bu şartlar altında siz saygıdeğer müşterilerimizin her turlu isteğine en iyi şekilde karşılık vermek istiyoruz.


Firmamız Ürünleri ;

• % 100 PAMUK, PENYE, MISIR İPLİĞİ, ORGANIK, BAMBU, POLYPAMUK;

• BUKLE,KADİFE VE PİKE HAVLU ve BORNOZ,LASTİKLİ ÇARŞAF,

• DÜZ ve JAKARLI , İPLİK BOYA, BASKILI VE NAKIŞLI HAVLU, BORNOZ VE ÇARŞAFLAR;

• HER ÇEŞİT, HAVLU, BORNOZ, ÇARŞAF VE NEVRESİM KILIFI, LASTİKLİ ÇARŞAF, HOTEL TEKSTİLİ, KUNDAK, KESEİTERLİK, PİKE BORNOZ, KADİFE ERKEN VE BAYAN BORNOZ, PASPAS,MUTFAK HAVLULARI, PİKE BORNOZ, PİKE HAVLU.

ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER : USA,UK & EUROPE COUNTRIES

AYLIK KAPASİTE : WEAVING CAPACITY = 120.000 KG/ MONTH

ÜRÜN KAPASİTESİ : 25.000 PCS BATHROBES 60.000 PCS TOWELS.